Omnichannel HR Business Partner

Engave S.A. Warszawa

January 18, 2021

Wraz z rozwojem nowej linii biznesowej w obszarze transformacji cyfrowej przedsiębiorstw, rekrutujemy na stanowisko -> Omnichannel HR Business Partner!

Twój zakres obowiązków:

  • zapewnienie wysokiej jakości i efektywności procesów rekrutacyjnych;
  • doskonałe wyczucie ludzi i umiejętność dopasowania ich do Zespołu;
  • udział w transformacji cyfrowej HR, wspierając wdrożenie i realizację projektów takich jak: chatbot rekrutacyjny, czy nowoczesna platforma edukacyjna;
  • udział w projektach kształtujących nasze EVP oraz kulturę organizacyjną, m.in. budowanie procesu rekrutacyjnego w oparciu o candidate experience, realizację działań employer branding online i offline, dbanie o diversity & inclusion oraz well-being;
  • udział w strategicznych projektach doradczych u naszych Klientów w zakresie tworzenia strategii oraz transformacji cyfrowej HR;
  • współpraca z działem kadr i płac w zakresie tworzenia i obiegu dokumentacji HR-owej;
  • identyfikacja potrzeb szkoleniowych i rozwojowych, tworzenie planów szkoleniowych;
  • wprowadzanie nowych procesów i praktyk HR w celu uprawnienia pracy i poprawy satysfakcji klienta wewnętrznego;
  • dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy wewnątrz i na zewnątrz organizacji;
  • bieżące doradztwo w zakresie najlepszych praktyk zarządzania zasobami ludzkimi;
  • monitorowanie kluczowych wskaźników HR oraz rekomendowanie działań;
  • dostarczanie dopasowanych narzędzi i rozwiązań z obszaru HR wspierających realizację strategicznych celów biznesowych;
  • wdrażanie inicjatyw budujących zaangażowanie zespołu.

Nasze wymagania:

  • pasja, wiedza i doskonała znajomość prawa pracy, nowoczesnych rozwiązań technologicznych, trendów rynkowych;
  • minimum 4 lat doświadczenia w obszarze HR, na stanowisku HR Business Partner lub pokrewnym;
  • orientacja na klienta wewnętrznego;
  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel i Power Point;
  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne;
  • umiejętności planowania i zarządzania własnym czasem;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność analitycznego myślenia i tworzenia koncepcji rozwiązań;
  • mile widziane doświadczenie w konsultingu;
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe (ZZL, psychologia, socjologia).

Dołącz na nasz pokład!

  • będziesz mógł błyskawicznie wcielić swoje odważne pomysły w życie;
  • doświadczysz pracy w firmie z kulturą organizacyjną opartą na przedsiębiorczości, samodzielności i dynamice rozwoju;
  • znajdziesz przestrzeń do wyrażania niezależności i nieustannego rozwoju Twojego potencjału;
  • zostaniesz ważnym współtwórcą naszej ambitnej misji digitalizowania świata;
  • w zamian otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w nowoczesnym biurze, do którego w poniedziałki przychodzi się z przyjemnością! Regularne zajęcia z nativem, kawę w przyjaznym, twórczym i pełnym energii towarzystwie, a ponieważ w piątki kończymy wcześniej (i nikt nie musi tego odrabiać) – możemy przejść się razem na siłownię!

Szukamy Właśnie Ciebie!

Jeżeli czujesz, że możesz być wsparciem w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, widzisz się w roli ambasadora naszych firmowych wartości, interesuje Cię transformacja cyfrowa HR oraz optymalizacja procesów kadrowych – koniecznie APLIKUJ!

Nasz wymarzony kandydat posiada komplet cech, które pomogą mu w realizacji ambitnych projektów, opartych na współpracy całego zespołu i swobodzie działania:

• umiejętność analitycznego myślenia - czyli identyfikacji potrzeb klienta wewnętrznego;

• dociekliwość - czyli umiejętność analizowania problemu;

• zaradność - czyli umiejętność wypracowania optymalnego rozwiązania;

• odpowiedzialność - czyli realizacja zadań zgodnie z najlepszymi praktykami;

• otwartość - czyli pozytywne nastawienie do świata i innych ludzi;

• dyscyplina - czyli stosowanie się do wewnętrznych standardów i procedur;

• ambicja - czyli chęć nauki;

• samodzielność – czy reprezentowanie postawy hands on;

• skrupulatność i konsekwencja w dążeniu do celu.

Zbuduj z nami organizację sprzedaży dla ambitnej, szybko rozwijającej się firmy z branży technologii i usług profesjonalnych.

PODEJMIESZ WYZWANIE?

Max file size 10MB.
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.

Zgodę na przetwarzanie danych można cofnąć w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji

Dziękujemy za aplikację na stanowisko Omnichannel HR Business Partner. Jeśli Twoja aplikacja będzie zgodna z naszymi oczekiwaniami, skontaktujemy się w najbliższym czasie.
Coś poszło nie tak, spróbuj jeszcze raz