Engave

Wydarzenia i aktualności

Olga Zelent w funkcji Dyrektora Zarządzającego

Spółka po zmianie strategii działania na rynku oraz po zmianie modelu biznesowego rozbudowała swoją strukturę organizacyjną o nowe role. Na stanowisko dyrektora zarządzającego powołana została Olga Zelent, która przejęła odpowiedzialność za realizację nowej strategii firmy oraz wszystkich spraw związanych z bieżącą działalnością Engave.

Olga Zelent zajmie się zarządzaniem operacyjnym i koordynacją działań pracy wszystkich działów w firmie.

Olga Zelent jest doświadczonym menedżerem w funkcjach dyrektora zarządzającego w firmach związanych z nowymi technologiami. Ponadto jest przedsiębiorcą, mentorem i innowatorem. Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie, zarządzaniu ogólnym, sprzedaży i zarządzaniu zasobami ludzkimi, co przekłada się na znaczny wzrost sprzedaży i udziałów w rynku. Specjalizuje się w rozwoju biznesu i strategii. Posiada również doświadczenie w negocjacjach, wprowadzaniu nowych produktów, szkoleniach biznesowych i coachingu. Wspiera równość w biznesie, zwłaszcza kobiety w zarządach. Zawsze pracuje poza strefą komfortu i uwielbia to. Jej pasją są ludzie i joga.

Podziel się z nami swoją opinią

Twoje komentarze i opinie są dla nas ważne

Ustawienia Prywatności

Statystyka

Pliki cookies wykorzystywane w celu analizy ruchu na stronie za pomocą Google Analytics

_gat,_ga,_gaid

Dostosowanie strony

Pliki cookies wykorzystywane w celu dostosowania strony do potrzeb użytkownika, na przykład zapis języka strony.

pll_language,welcomePopup,wp-saving-post,wp-settings-time-2,wp-settings-2

Potwierdź zamknięcie konta

Państwa konto zostanie zamknięte a wszystkie dane zostaną trwale usunięte bez możliwości ich odzyskania. Czy są Państwo pewni tej decyzji?