Engave

Wydarzenia i aktualności

Strategiczny projekt doradczy w Engave dobiegł końca

Engave S.A. zmienia strategię działania na rynku i tym samym zmienia swój model biznesowy.
Firma uczestniczyła w trwającym od przeszło pół roku procesie doradztwa strategicznego i w rezultacie tego rozpoczęła grę w rynku transformacji cyfrowej przedsiębiorstw.
Engave będzie już nie tylko dostawcą IT a przede wszystkim dostawcą innowacji technologicznych, wspierających transformację cyfrową przedsiębiorstw dla MSP i korporacji, pozwalających firmom rosnąć, konkurować i poprawiać wyniki finansowe.
Jednocześnie Engave będzie świadczyła usługi strategicznego doradztwa technologicznego, doradzając przedsiębiorstwom, jak rosnąć dzięki innowacjom technologicznym. – „Będziemy pomagali klientom powiązać strategiczne cele ich firm z prowadzonymi działaniami transformacji cyfrowej (= digitalizacji), tak, aby transformacja stawała się dla nich dźwignią długofalowego wzrostu” – informuje Adrianna Kilińska, prezes zarządu Engave S.A.

„To było ciekawe doświadczenie współpracy z wyjątkowo odważnymi polskimi przedsiębiorcami – z Adrianną Kilińską i Dominikiem Żochowskim, właścicielami Engave – którzy w pewnym momencie kierowani doskonałym instynktem przedsiębiorcy, poczuli, że po prostu czas na zmianę, poszukiwanie nowej drogi, aby biznes mógł się dalej rozwijać. Chcieli wykorzystać potencjał nowych technologii, nie bali się zaryzykować – mówi Monika Ferreira, doradca strategiczny w projekcie. Kluczowe było stopniowe rozwijanie myślenia Ady i Dominika o potencjale skalowania ich Organizacji, rozumienie wagi wypracowywanych strategicznych rozwiązań, których rezultat będzie przecież odczuwalny w długim terminie”.

Budując strategię Engave z wykorzystaniem metodyki skalowania przedsiębiorstw GROWING PAINS, jesteśmy przekonani, że w długim terminie Engave wygra w modelu doskonałości operacyjnej – doskonale rozwiniętymi systemami zarządzania, systemami operacyjnymi, zasobami, które pozwolą firmie w sposób doskonały wspierać klientów w eliminowaniu ich barier wzrostu i poprawie wyników finansowych. Zbudowanie skalowalnej infrastruktury organizacji, sprawności organizacyjnej, środowiska innowacyjności, będzie w przyszłości podstawowym czynnikiem skalowalności prowadzonego przez Engave biznesu.

W dłuższym terminie 3 lat chcemy w Engave zbudować platformę technologiczną, na której spotkają się nie tylko sprzedaż rozwiązań technologicznych i strategicznych usług doradztwa technologicznego. Na platformie chcemy koncentrować także inne usługi, wspierające cyfrową transformację przedsiębiorstw, chociażby usługi finansowe, pozwalające przedsiębiorcom sfinansować ich projekty. W przyszłości chcemy, aby na platformie spotykać się mogli różni interesariusze, którzy w sprawny sposób będą mogli dokonywać transakcji na rynku transformacji cyfrowej.

Podziel się z nami swoją opinią

Twoje komentarze i opinie są dla nas ważne

Ustawienia Prywatności

Statystyka

Pliki cookies wykorzystywane w celu analizy ruchu na stronie za pomocą Google Analytics

_gat,_ga,_gaid

Dostosowanie strony

Pliki cookies wykorzystywane w celu dostosowania strony do potrzeb użytkownika, na przykład zapis języka strony.

pll_language,welcomePopup,wp-saving-post,wp-settings-time-2,wp-settings-2

Potwierdź zamknięcie konta

Państwa konto zostanie zamknięte a wszystkie dane zostaną trwale usunięte bez możliwości ich odzyskania. Czy są Państwo pewni tej decyzji?