Engave

Wydarzenia i aktualności

SYSTEM ISOK WDROŻONY Z SUKCESEM!

19 lutego br., w terminie, Krajowy Zarząd Gospodarki Wodnej odebrał od nas bardzo ważny dla kraju informatyczny system osłony kraju ISOK.

Czasu było naprawdę mało, a system informatyczny osłony kraju przed nadzwyczajnymi zagrożeniami (ISOK) należał do bardzo karkołomnych zadań. Na jego postawienie mieliśmy realnie zaledwie dwa i pół miesiąca! Pracowaliśmy po 24 godziny na dobę wspólnie z naszym partnerem GISPartner pod ogromną presją czasu. Tym bardziej, że kary umowne za każdy dzień opóźnienia mogłyby położyć nie jedną spółkę. Ale kto nie ryzykuje, nie pije szampana – mamy to i chcę się z Wami podzielić tą satysfakcją.Dziękuję moim Partnerom i Klientowi za zaufanie i współpracę!
 Dziękuję wszystkim moim inżynierom, za merytorykę, zaangażowanie i postawę – to był jeden z ważniejszych systemów dla Polski z udziałem Engave! – mówi Adrianna Kilińska, prezes Engave S.A.#ISOK #InformatycznySystemPrzeczytaj więcej w artykule.

Podziel się z nami swoją opinią

Twoje komentarze i opinie są dla nas ważne

Ustawienia Prywatności

Statystyka

Pliki cookies wykorzystywane w celu analizy ruchu na stronie za pomocą Google Analytics

_gat,_ga,_gaid

Dostosowanie strony

Pliki cookies wykorzystywane w celu dostosowania strony do potrzeb użytkownika, na przykład zapis języka strony.

pll_language,welcomePopup,wp-saving-post,wp-settings-time-2,wp-settings-2

Potwierdź zamknięcie konta

Państwa konto zostanie zamknięte a wszystkie dane zostaną trwale usunięte bez możliwości ich odzyskania. Czy są Państwo pewni tej decyzji?